Potęga naszych myśli czyli dlatego warto myśleć pozytywnie.

kobieta myśli

Myśli kreują rzeczywistość. To co jest w Twojej głowie ma wpływ na twoją jakość życia.

Od tego jakie będą Twoje myśli zależy wszystko:  relacje z ludźmi, powodzenie Twoich działań, osiągnięcie celów, pomysł na siebie, pewność siebie, zdrowie itd.

Dlaczego?

Ponieważ myśl to ENERGIA, którą wysyłasz w przestrzeń.

Myśli nie widać, ale zabarwione emocje są formą komunikacji niewerbalnej.  Emocja ma siłę sprawczą i przyciąga inną emocję często o podobnym zabarwieniu.

 I tu kłania się Prawo przyciągania.

W uproszczeniu można powiedzieć , że jeśli chcesz czuć się dobrze dbaj o jakość swoich myśli, ponieważ mają potężną MOC przyciągania TEGO CZEGO PRAGNIESZ.

Przykładowo jeśli bardzo czegoś chcesz , myślisz o tym intensywnie, skupiasz uwagę na detalach, odczuwasz, jakbyś to już miał  to tak jakbyś tworzył najpierw w głowie PROJEKT, a potem on zaczyna się materializować.

Tak powstaje wszystko na tym świecie. Zaczyna się od wymyślenia, zaprojektowania w detalach i działaniach. Każda materialna rzecz jak np.: krzesło, dom, samochód itp. zaczyna się od pomysłu jak ma to wyglądać, a dopiero potem zaczyna się proces budowania z uwzględnieniem wymyślonych szczegółów. W ten sposób cały projekt się urzeczywistnia w świecie materialnym.

Thinking about…. Attractive young woman keeping hand on chin and looking away while sitting on the window sill at home

„Życie jest trochę jak film”

Jesteśmy projektantami naszego życia . Wyobraź sobie, że twoje życie to „film,”  do którego sam piszesz scenariusz i sam go reżyserujesz . Każdy dzień to efekt tego co stworzyłeś w swojej głowie dzień wcześniej, o czym myślałeś od tygodni lub po prostu to z czym rezonujesz na co dzień. Jaki zatem będzie Twój scenariusz?

Pamiętaj dziś kreujesz jutro, a przeszłość masz już za sobą , zatem żyj tu i teraz i twórz scena za sceną fabułę Twojego spełnionego, udanego życia.


Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej lub umówić się na indywidualną konsultację z dr Dorotą Radwańską zapraszamy do kontaktu na trenermotywacyjny@dorotaradwanska.pl

Udostępnij wpis

Więcej wpisów

JAK WYLECZYĆ HASHIMOTO I NIEDOCZYNNOŚĆ TARCZYCY

Niedoczynność tarczycy to dziś dolegliwość dotycząca dużej liczby osób. Bardzo często towarzyszy jej choroba Hashimoto. Najczęściej zgłaszają tę przypadłość kobiety, być może dlatego że „chłopaki

CURZYCA – choroba, którą można wyleczyć

Cukrzyca to choroba często lekceważona przez chorych, szczególnie w swoich początkach gdy poziomy cukru we krwi mierzonego na czczo oscylują na poziomie 120 mg/dl. Ogólnie

Umów się na wizytę

Już teraz!

lub zadzwoń:

+48 503 303 480